Kolime hetkel on näidiseid ümber, Hetkel on Paldiski mnt 88 territooriumil üleval vaid Sallaus Püramiid mudel. Rottermanni kvartali keskplatsil saate näha ööpäev läbi Master 236cm x 458cm mudelit.

Viilkatusega mudelid

Ideaalne Eesti kliimasse

Eesti kliima võib olla kohati väga muutlik ning kasvuhoone abil on seda võimalik oluliselt paremini kontrollida. Näiteks suure tuule või rohkete sademete korral võivad taimed saada kahjustusi ning sellest tingituna võivad nad hävida. Loomulikult on iga hobiaedniku eesmärgiks ja sooviks kasvatada endale võimalikult ilusad taimed, mis Kasvuhoone valimisel tasub kindlasti jälgida erinevaid aspekte. Oleme aastate jooksul klientidele soovitanud väga palju erinevaid tooteid, ning leidnud ka peamised kohad, mille jälgimine kasuks tuleb.

  1.   Suurus – Meie valikust leiate endale erineva suurusega tooteid, mis sobivad väiksesse aianurka või hoopis suurele avatud  alale
  2.   Aluspind – Toodete jaoks on vajalik tugev ja stabiilne pind, mille peal on võimalik teostada korrektne paigaldus. 
  3.   Asukoht – Sõltuvalt teie krundi suurusest, tuleb hoolikalt valida, kuhu kasvuhoone soovite panna.

Kasvuhooned ning nende kasutamine

Kasvuhooneid kasutatakse erinevatel eesmärkidel ning põhjustel. Mõne inimese sooviks on kasvatada endale köögivilju, kuid teised soovivad seda kasutada hoopis kenade lillede kasvatamiseks. Kasvuhoonete puhul on eeliseks nende omadus kaitsta taimi keeruliste olude eest. Meie üks kõige populaarsemaid tooteid on SALLAUS Väike aednik, mis on võitnud nii suurte, kui ka väikeste rohenäppude südamed. Enda valikut proovime hoida võimalikult laiani, kuid samas alati on meie eesmärgiks number üks tagada klientidele laitmatu kvaliteet ja vastupidavus.

Miks eelistada kvaliteetset kasvuhoonet

Kvaliteetsed kasvuhooned on oluliselt praktilisemad, sest ei vaja pidevalt hooldust või lausa vahetust. Soodne alternatiiv võib küll algselt tunduda hea mõttena, kuid pikemas perspektiivis põhjustab see teile rohkem peavalu, kui asi väärt on. Enda valikust julgeme välja tuua JANSSENS Helios kasvuhoone, mis on oma kvaliteeti paljudes aedades juba tõestanud. Sõltumata sellest, kas valite 236cm, 310cm või 384cm laia toote – konstruktsioon püsib tugev ning ei lase ennast ilmast mõjutada. Kasutusel olevad alumiinium konstruktsioonid ja profiilid on paksud ning ei ole võrreldavad kaubanduses leiduvate toodetega. Julgeme enda tooteid soovitada, sest

Kuhu sobivad kasvuhooned paigaldamiseks

Kindlasti tasuks enne lõpliku otsuse tegemist enda jaoks selgeks teha, millise suurusega kasvuhoonet vaja on. Meie laias valikus on saadaval suuremaid ning väiksemaid tooteid. Samuti on saadaval ka erinevad kujud, mis igasse aeda ei pruugi sobida. Kõige lihtsama näitena saame tuua enda valikust JANSSENS Eos T-mudeli. Tegemist on kvaliteetse alumiiniumist kasvuhoonega, mille kuju meenutab T-tähte. Selline lahendus sobib näiteks ideaalselt ka paviljoniks või lihtsalt paigaks, kus meeldivalt aega veeta. Kindlasti on seal võimalik ka edukalt erinevaid taimi kasvatada. Erinevate suuruste ja võimalustega kombineerides oleme enam, kui veendunud, et leiate endale sobiva toote, mis kaunistab teie aeda ning muudab naabrid kadedaks.

Menüü