NB! Kolisime näidised ümber. Info näidiste ja nende asukohtadest leiate SIIT

JANSSENS Junior komplekt

Standard komplekt
Küljekõrgus: 161cm
Harjakõrgus: 256cm

Lisa komplektile veel lisadena:
automaatavajad, riiuleid... täpsem valik all

  Aknad

  Aken katusel

  Aken katusel

  Katuseaknal on komplektis käsitsi avaja. Kui soovite automaatavaja lisada, siis asendatakse käsitsi avaja automaatavajaga.

  • 0 €
  Uksed

  Komplektis sisaldub üks ühepoolne lükanduks (1x73cm). Kui soovid rohkem sissekäike, siis lisa uksi juurde

  • 0 €

  Komplektis sisaldub üks ühepoolne lükanduks (1x73cm). Kui soovid rohkem sissekäike, siis lisa uksi juurde

  • 0 €

  Madalat lävepakku saab lisada ühepoolsele ja kahepoolsele lükanduksele. Hind on mõlema variandi puhul sama

  • 0 €

  Igale uksele paigaldatakse eraldi lukk. Avamine ühe võtmega.

  • 0 €
  Muud lisad

  Katuseharjale käiv dekoratsioon - viktoriaani ajastu "sakk". Vali kogus vastavalt valitud kasvuhoone pikkusele.

  • 0 €

  Katab 300cm kasvuhoonest. UV-kindel materjal. Suurepärane varjutamiseks.

  • 0 €

  Katab 73cm kasvuhoonest ehk ühe mooduli. UV-kindel materjal. Suurepärane varjutamiseks.

  • 0 €

  Kastriiul / ettekasvatuskast (vaata altpoolt pilti)

  • 0 €

  Kastriiul / ettekasvatuskast (vaata altpoolt pilti)

  • 0 €

  Kitsas riiul (vaata altpoolt pilti)

  • 0 €

  Kitsas riiul (vaata altpoolt pilti)

  • 0 €

  Lippidega laud (vaata altpoolt pilti). Värvimata alumiinium / värvitud (must või tumeroheline)

  • 0 €

  Lippidega laud (vaata altpoolt pilti). Värvimata alumiinium / värvitud (must või tumeroheline)

  • 0 €

  Lippidega laud (vaata altpoolt pilti). Värvimata alumiinium / värvitud (must või tumeroheline)

  • 0 €

  Lippidega laud (vaata altpoolt pilti). Värvimata alumiinium / värvitud (must või tumeroheline)

  • 0 €
  Teenused

  Transpordi ja paigalduse hinnad kehtivad mandri-Eestis. Jätame endale õiguse enne tellimuse kinnitamist vajadusel teenuste hindu muuta (distants, keerukus, teatud nüansid).

  • 0 €

 

Janssens Junior komplekt kasvuhoone on suurepärane valik!

Nagu iga Janssensi kasvuhoone sisaldab ka see:
*tugev jämedaseinaline alumiiniumkarkass ( ei paindu läbi – reaalses elus ka tugev )
*tugev alusraam
*värvitud variandid on kaetud kvaliteetse pulbervärviga ( garantii värvile juba 12 aastat)
*kattematerjaliks 4mm karastatud klaas
*kummitihendid
*roostevabast terasest mutrid ja poldid
*karkassi profiili sisseehitatud kondensaadi ja vihmaveerennid
*40mm diameetriga vihmaveeäravoolutorud

Lisa siia juurde veel lisasid: automaatavajad, riiulid, ettekasvatuskastid… Enamike mudelite puhul on võimalik lisada juurde lisa uksi / aknaid.

Janssens Junior komplekt ülevaade

Janssens Junior kasvuhoone komplekt pakub ideaalset lahendust neile, kes soovivad oma aeda lisada stiilset ja praktilist kasvuhoonet. See komplekt on loodud vastupidavatest materjalidest ning pakub optimaalseid tingimusi taimede kasvatamiseks ja kaitseks väliste elementide eest. Kasvuhoone disain on hästi läbimõeldud ja sobib suurepäraselt nii algajatele aednikele kui ka kogenenumatele kasvatajatele.

Üks silmapaistvamaid omadusi Janssens Juniori kasvuhoone komplektis on selle vastupidav konstruktsioon. See on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist, mis tagab pikaajalise vastupidavuse ja stabiilsuse. Alumiiniumist raam on kergesti paigaldatav ning talub hästi ka ekstreemseid ilmastikutingimusi, sealhulgas tugevaid tuuli ja rasket lund.

Kasvuhoone klaasid on valmistatud kvaliteetsest klaasist või polükarbonaadist, mis tagab optimaalse valguse läbilaskvuse taimede kasvuks. Polükarbonaadist klaasid on lisaks ka vastupidavamad löökidele ja purunemisele, mis muudab need ideaalseks valikuks piirkondades, kus on suurem oht ilmastikutingimuste poolt tekitatud kahjustustele.

Komplekt sisaldab ka mitmeid lisafunktsioone, mis muudavad kasvuhoone kasutamise lihtsaks ja mugavaks. Näiteks on saadaval erinevad ventileerimisvõimalused, sealhulgas katuseaknad ja tuulutusavad, mis tagavad õhu tsirkulatsiooni ja vähendavad temperatuuri ülekuumenemise riski. Lisaks on võimalik lisada erinevaid tarvikuid, nagu riiulid ja riputuskonksud, mis aitavad optimeerida kasvuhoone siseruumide kasutamist ja organiseerimist.

Janssens Junior komplekt paigaldus

Janssens Juniori kasvuhoone komplekti paigaldamine on suhteliselt lihtne tänu selgele juhendile ja kõikide vajalike kinnitusdetailide kaasamisele. Tavaliselt saab selle paigaldada ühe päeva jooksul kahe inimese poolt, ilma et oleks vaja erilisi tööriistu või oskusi. See teeb sellest suurepärase valiku neile, kes soovivad kiirelt ja lihtsalt oma aias kasvuhoonet rajada.

Kokkuvõttes pakub Janssens Juniori kasvuhoone komplekt usaldusväärset ja kvaliteetset lahendust taimede kasvatamiseks ning aia kaunistamiseks. Selle vastupidav konstruktsioon, optimaalne valgustus ja mugav lisafunktsioonid muudavad selle ideaalseks valikuks igale aednikule, kes otsib praktilist ja stiilset kasvuhoonet.

Uksed/aknad

LÜKANDUKSED

Lükanduksed on mugav ja ruumisäästlik lahendus sissepääsu tegemiseks.

 • Ühepoolne lükanduks (1x73cm)

Lisaks võimalik valida:

 • Lukk
KATUSEAKEN

Standardselt tuleb käsiavajaga. Soovitame lisaks võtta automaatsed avajad.

AKNA AUTOMAATAVAJA

Automaatavajaid saab paigaldada nii katuseaknale kui ka lamellaknale.

Lisad

VARJUTUSKARDINAD Varjutuskardinad on suurepärane variant terava päikese eest varju pugeda.
KASTRIIUL Suurepärane taimede ettekasvatamiseks
KITSAS RIIUL Riiul
LIPPIDEGA LAUD Võimalik valida kas 2-lipiga või 5-lipiga laud. Laua laius on 150cm ehk 2 klaasimoodulit

Profiilid

Janssens kasvuhooned on tugevaimate profiilidege kasvuhooned, mis on saadaval. Anname lühikese ülevaate, et miks valida Janssensi klaashooneid. Enamusprofiilidest on karpprofiilid. Kõikide profiilide seinad on paksud (mitte võrreldavad plekiga nagu teistel tootjatel ).

Paigaldus

Pakume kõikidele oma toodetele paigaldusteenust koos transpordiga.

Tooteid on võimalik soetada:
1) Koos transpordi ja paigaldusega – Meie kogenud paigaldajad paigaldavad üldjuhul ühe-kahe päevaga enamiku mudelitest. Anname tootele/paigaldusele 2-aastase garantii
2) Vaid transpordiga (tasuta). Paigaldamine on lihtne. Kaasas on juhend ning olemas on ka videod. Soovikorral saame manuali saata ka e-mailiga.
3) Tulla tootele järgi Tartu lattu

Paigaldusele eelnevalt tuleb ettevalmistada aluspind ( vundament, kiviparkett, terrass, … ) vastavalt mõõtmetele. Mõõtmed ja soovitused annab müügikonsultant Teile peale tellimuse kinnitamist. Korralik aluspind tagab ka hoone pikaealisuse. Loe lähemalt 

NB! Paigaldusteenuse tingimused
Paigaldus toimub esimese vaba aja tekkimisel ning sobiva ilmastiku olemasolul ( tuulevaikne, vähe sademeid ). Talvisel hooajal toimuvad paigaldused vaid pluss kraadidega, mitte-libeda ja sademeteta ilma korral ( olude üle otsustab teenuse pakkuja ).

Klaashoone ümber peab paigalduseks jääma vähemalt 1m vaba ruumi, kui pole kokkulepitud teisiti. Vundamendi ümbrus ning siseala peab olema pinnasega täidetud. Peab olema tagatud mõistlik läbipääs kaubikust vundamendini. Eritingimuste olemasolust tuleb teenust tellides koheselt teavitada (eritingimuste olemasolul võib paigaldusteenuse hind muutuda – eritingimusteks nimetame olukorda, kus kaubikuga ei saa vundamendile lähemale kui 20m ning vundament ei asu kaubikuga samas tasapinnas ( mäeotsas, katusel, vms ).

Paigalduse all mõeldakse karkassi ja kõigi seonduvate detailide kokku monteerimist, klaaside, tihendite ja muude lisanduvate detailide lisamist/panemist ning vundamendi külge fikseerimist. Paigalduse all ei mõelda vundamendi ehitamist, maaparanduse töid, pinnasetöid, klaaside pesemist ja teisi täiendavaid töid.

Janssens toodete kvaliteet
Kõnelused tooted on konstrueeritud taimede/lillede kasvatamiseks – seega kasvuhooneteks. Seega on lubatud lekked, veetilgad, kondensaat. Kasvuhoone ei ole võrreldav tavaliste ehitistega ning ei ole konstrueeritud hermeetiliseks.

– Kvaliteetsed materjalid – Kõik valmistatud alumiiniumkonstruktsioonid on kvaliteetsed, tugevad, vastupidavad, mugavad, stiilsed. Mudelite mitmekesisus, nende kuju, suurused, värvid, klaasid ja muud võimalused võimaldavad igal kliendil valida oma vajadustele kõige paremini sobiva toote. Tootmisprotsessis kasutatakse ainult kvaliteetseid materjale: alumiiniumprofiilid, karastatud klaas, mitmeseinaline polükarbonaat, roostevabast terasest kinnitusdetailid.
– Kvaliteetne tooraine – Kõik toorained tulevad juhtivatelt tootjatelt, seega teame nende kvaliteeti ja pikaajalist väärtust. Pakume oma klientidele ainult seda, mida soovime oma koju ja aeda osta.
– Qualicoat – Meie toodete alumiiniumprofiilid on pulbervärvitud vastavalt rahvusvahelistele kvaliteedistandarditele
– Standartiseeritud tootmisprotsess

Janssens toodete garantii
Garantii 2 aastat kehtib alumiiniumi kvaliteedile, pulbervärvile (alumiiniumilt mitte eraldumine,koorimine), klaasitihenditele, PVC osadele ja muudele liikuvatele osadele.

Juhime veelkord tähelepanu sellele, et meie tooted on aiakasvuhooned köögiviljade, puuviljade, lillede, … ja muu kasvatamiseks. See tähendab, et toodetele on omased teatud asjad, mis erinevad olenevalt olukorrast, keskkonnast ja kasutusest: kondenseerumine klaasile või profiilidele, tuuletõmbus uste, akende või pragude juures; katuseaknad, katuseühendused, vihmaveerennid ei ole 100% veetihedad, vee sisse imbumine kasvuhoonesse vundamendiprofiili alt … Kasvuhoone pole ehitatud hermeetiliselt.

Kahjustustest teavitamine
Kui tellite toote vaid transpordiga, siis tuleks teavitada koheselt meid ( 24h jooksul ), kui saadetis on kahjustatud. Kui tehas leiab, et saadetises oli defekt, siis asendatakse kõnealune detail tasuta. Kui probleemist ei teavitata õigeaegselt, siis ei saa garantiid kohaldada.

Soovitame kindlustada kasvuhoone.

Tootmisaeg

Tootmisaeg seisuga 23.01.2024:

 • SALLAUS KASVUHOONED ( värvimata ) – tootmisaeg ligikaudu 2nädalat (polükarbonaadiga), 2-4nädalat (klaasiga)
 • SALLAUS KASVUHOONED ( pulbervärvitud RAL toonis ) – tootmisaeg ligikaudu 4-6nädalat
 • JANSSENS KASVUHOONED ( standardmudelid Urban. Junior, Senior, Master) – tootmisaeg ligikaudu 3nädalat
 • JANSSENS KASVUHOONED ( EOS Royal) – tootmisaeg ligikaudu 5nädalat
 • JANSSENS ERITELLIMUS KASVUHOONED ( kõik mudelid va. standardmudelid ) – 8-9nädalat
 • VARIKATUSED – tootmisaeg ligikaudu 2nädalat ( polükarbonaatkatusega ), 4nädalat ( klaaskatusega )
 • TALVEAED / VERANDA – tootmisaeg ligikaudu 6-8nädalat.

Kellel on väga kiire, võib uurida, kas meil on laost mõni sobilik mudel koheselt saadaval – https://sallaus.ee/klaashoone/kohe-olemas-laos

Tootmisajad võivaad muutuda maailmas aset leidvate sündmuste tõttu ( Covidist tingitud probleemid, materjalide kättesaadavus jne ). Tootmisaegu võivad muuta ka tipp-hooajad. Üldjuhul peavad tootmisajad siiski paika. Probleemide puhul anname kindlasti aegsasti teada ning üritame leida sobiva lahenduse.

Menüü