Kolime hetkel on näidiseid ümber, Hetkel on Paldiski mnt 88 territooriumil üleval vaid Sallaus Püramiid mudel. Rottermanni kvartali keskplatsil saate näha ööpäev läbi Master 236cm x 458cm mudelit.

JANSSENS Royal T-mudel

JANSSENS Royal T-mudel on majesteetliku ja uhke välimusega kasvuhoone, mis sobib enamikesse aedadesse tänu oma suurusele. Lisaks kasvuhoonele on võimalik juurde tellida ka erinevaid riiuleid ja lauda, mis sobituvad ideaalselt teie kasvuhoonega. Algselt võib tunduda see küll ebavajaliku investeeringuna, kuid hiljem ise aretada riiuleid on oluliselt keerulisem ning tõenäoliselt ka kallim. Tugevast alumiiniumist karkass ning 4mm karastatud klaas on kõigest mõned märksõnad, mis muudavad antud kasvuhoone vastupidavaks ning kvaliteetseks. Hoolikalt valitud kasvuhoone sulandub harmooniliselt teie aeda ning muudab selle enda jaoks ilusaks ning naabrite kadedad pilgud on garanteeritud.

  Aknad

  Aken katusel

  Katuseaknal on komplektis käsitsi avaja. Kui soovite automaatavaja lisada, siis asendatakse käsitsi avaja automaatavajaga.

  • 0 €

  Lamellaken on klaasribidega aken külgseinas. Suurepärane tuulutamiseks ja õhuringluse tagamiseks. Võimalik lisada automaatavaja.

  Lamellaknal on komplektis käsitsi avaja. Kui soovite automaatavaja lisada, siis asendatakse käsitsi avaja automaatavajaga.

  • 0 €
  Uksed

  Komplektis sisaldub üks kahepoolne hingedega uks. Lukk hinnas. Madal lävepakk.

  • 0 €
  Muud lisad

  Katuseharjale käiv dekoratsioon - viktoriaani ajastu "sakk". Vali kogus vastavalt valitud kasvuhoone pikkusele.

  • 0 €

  Kastriiul / ettekasvatuskast (vaata altpoolt pilti)

  • 0 €

  Kitsas riiul (vaata altpoolt pilti)

  • 0 €

  Lippidega laud (vaata altpoolt pilti). Värvimata alumiinium / värvitud (must või tumeroheline)

  • 0 €

  Lippidega laud (vaata altpoolt pilti). Värvimata alumiinium / värvitud (must või tumeroheline)

  • 0 €
  Teenused

  Transpordi ja paigalduse hinnad kehtivad mandri-Eestis. Jätame endale õiguse enne tellimuse kinnitamist vajadusel teenuste hindu muuta (distants, keerukus, teatud nüansid).

  • 0 €

Roayl T-mudel on suurepärane valik!

Nagu iga Janssensi klaashoone sisaldab ka see:
*tugev jämedaseinaline alumiiniumkarkass ( ei paindu läbi – reaalses elus ka tugev )
*tugev alusraam
*värvitud variandid on kaetud kvaliteetse pulbervärviga ( garantii värvile juba 12 aastat)
*kattematerjaliks 4mm karastatud klaas
*kummitihendid
*roostevabast terasest mutrid ja poldid
*karkassi profiili sisseehitatud kondensaadi ja vihmaveerennid
*40mm diameetriga vihmaveeäravoolutorud

Lisa siia juurde veel lisasid: automaatavajad, riiulid, ettekasvatuskastid… Enamike mudelite puhul on võimalik lisada juurde lisa uksi / aknaid.

Uksed/aknad

LÜKANDUKSED

Lükanduksed on mugav ja ruumisäästlik lahendus sissepääsu tegemiseks. Ukse paigutus on vaba (otsaseina, külgseina).
– Ühepoolse lükanduksed (1x73cm)
– Kahepoolsed lükanduksed (2x73cm)

Lisaks võimalik valida:
Lukk
  – Madalam lävepakk (vaid 3cm)

HINGEDEGA UKSED

Ukse paigutus on vaba (otsaseina, külgseina). Sisaldab lukku.
  – Ühepoolse hingedega uksed (1x73cm)
  – Kahepoolsed hingedega uksed (2x73cm)

Lisaks võimalik valida:
– Ukse leevendi

KATUSEAKEN

Standardselt tuleb käsiavajaga. Soovitame lisaks võtta automaatsed avajad.

AKNA AUTOMAATAVAJA

Automaatavajaid saab paigaldada nii katuseaknale kui ka lamellaknale. Ei vaja elektrit –  töötavad gaasipaisumisel

LAMELLAKEN

Klaasribidega aken. Suurepärane tuulutamiseks/õhutamiseks. Võimalik lisada automaatavaja

TOP-HANG AKEN

Ülevalt rippuv aken.

Lisad

VARJUTUSKARDINAD

Varjutuskardinad on suurepärane variant terava päikese eest varju pugeda.

KASTRIIUL

Suurepärane taimede ettekasvatamiseks

KITSAS RIIUL

Riiul

LIPPIDEGA LAUD

Võimalik valida kas 2-lipiga või 5-lipiga laud.
Laua laius on 150cm ehk 2 klaasimoodulit

Profiilid

Janssens kasvuhooned on tugevaimate profiilidege kasvuhooned, mis on saadaval. Anname lühikese ülevaate, et miks valida Janssensi klaashooneid. Enamusprofiilidest on karpprofiilid. Kõikide profiilide seinad on paksud (mitte võrreldavad plekiga nagu teistel tootjatel ).

Paigaldus

Pakume kõikidele oma toodetele paigaldusteenust koos transpordiga.

Tooteid on võimalik soetada:
1) Koos transpordi ja paigaldusega – Meie kogenud paigaldajad paigaldavad üldjuhul ühe-kahe päevaga enamiku mudelitest. Anname tootele/paigaldusele 2-aastase garantii
2) Vaid transpordiga (tasuta). Paigaldamine on lihtne. Kaasas on juhend ning olemas on ka videod. Soovikorral saame manuali saata ka e-mailiga.
3) Tulla tootele järgi Tartu lattu

Paigaldusele eelnevalt tuleb ettevalmistada aluspind ( vundament, kiviparkett, terrass, … ) vastavalt mõõtmetele. Mõõtmed ja soovitused annab müügikonsultant Teile peale tellimuse kinnitamist. Korralik aluspind tagab ka hoone pikaealisuse. Loe lähemalt 

NB! Paigaldusteenuse tingimused
Paigaldus toimub esimese vaba aja tekkimisel ning sobiva ilmastiku olemasolul ( tuulevaikne, vähe sademeid ). Talvisel hooajal toimuvad paigaldused vaid pluss kraadidega, mitte-libeda ja sademeteta ilma korral ( olude üle otsustab teenuse pakkuja ).

Klaashoone ümber peab paigalduseks jääma vähemalt 1m vaba ruumi, kui pole kokkulepitud teisiti. Vundamendi ümbrus ning siseala peab olema pinnasega täidetud. Peab olema tagatud mõistlik läbipääs kaubikust vundamendini. Eritingimuste olemasolust tuleb teenust tellides koheselt teavitada (eritingimuste olemasolul võib paigaldusteenuse hind muutuda – eritingimusteks nimetame olukorda, kus kaubikuga ei saa vundamendile lähemale kui 20m ning vundament ei asu kaubikuga samas tasapinnas ( mäeotsas, katusel, vms ).

Paigalduse all mõeldakse karkassi ja kõigi seonduvate detailide kokku monteerimist, klaaside, tihendite ja muude lisanduvate detailide lisamist/panemist ning vundamendi külge fikseerimist. Paigalduse all ei mõelda vundamendi ehitamist, maaparanduse töid, pinnasetöid, klaaside pesemist ja teisi täiendavaid töid.

Janssens toodete kvaliteet
Kõnelused tooted on konstrueeritud taimede/lillede kasvatamiseks – seega kasvuhooneteks. Seega on lubatud lekked, veetilgad, kondensaat. Kasvuhoone ei ole võrreldav tavaliste ehitistega ning ei ole konstrueeritud hermeetiliseks.

– Kvaliteetsed materjalid – Kõik valmistatud alumiiniumkonstruktsioonid on kvaliteetsed, tugevad, vastupidavad, mugavad, stiilsed. Mudelite mitmekesisus, nende kuju, suurused, värvid, klaasid ja muud võimalused võimaldavad igal kliendil valida oma vajadustele kõige paremini sobiva toote. Tootmisprotsessis kasutatakse ainult kvaliteetseid materjale: alumiiniumprofiilid, karastatud klaas, mitmeseinaline polükarbonaat, roostevabast terasest kinnitusdetailid.
– Kvaliteetne tooraine – Kõik toorained tulevad juhtivatelt tootjatelt, seega teame nende kvaliteeti ja pikaajalist väärtust. Pakume oma klientidele ainult seda, mida soovime oma koju ja aeda osta.
– Qualicoat – Meie toodete alumiiniumprofiilid on pulbervärvitud vastavalt rahvusvahelistele kvaliteedistandarditele
– Standartiseeritud tootmisprotsess

Janssens toodete garantii
Garantii 2 aastat kehtib alumiiniumi kvaliteedile, pulbervärvile (alumiiniumilt mitte eraldumine,koorimine), klaasitihenditele, PVC osadele ja muudele liikuvatele osadele.

Juhime veelkord tähelepanu sellele, et meie tooted on aiakasvuhooned köögiviljade, puuviljade, lillede, … ja muu kasvatamiseks. See tähendab, et toodetele on omased teatud asjad, mis erinevad olenevalt olukorrast, keskkonnast ja kasutusest: kondenseerumine klaasile või profiilidele, tuuletõmbus uste, akende või pragude juures; katuseaknad, katuseühendused, vihmaveerennid ei ole 100% veetihedad, vee sisse imbumine kasvuhoonesse vundamendiprofiili alt … Kasvuhoone pole ehitatud hermeetiliselt.

Kahjustustest teavitamine
Kui tellite toote vaid transpordiga, siis tuleks teavitada koheselt meid ( 24h jooksul ), kui saadetis on kahjustatud. Kui tehas leiab, et saadetises oli defekt, siis asendatakse kõnealune detail tasuta. Kui probleemist ei teavitata õigeaegselt, siis ei saa garantiid kohaldada.

Soovitame kindlustada kasvuhoone.

Tootmisaeg

Tootmisaeg seisuga 23.01.2024:

 • SALLAUS KASVUHOONED ( värvimata ) – tootmisaeg ligikaudu 2nädalat (polükarbonaadiga), 2-4nädalat (klaasiga)
 • SALLAUS KASVUHOONED ( pulbervärvitud RAL toonis ) – tootmisaeg ligikaudu 4-6nädalat
 • JANSSENS KASVUHOONED ( standardmudelid Urban. Junior, Senior, Master) – tootmisaeg ligikaudu 3nädalat
 • JANSSENS KASVUHOONED ( EOS Royal) – tootmisaeg ligikaudu 5nädalat
 • JANSSENS ERITELLIMUS KASVUHOONED ( kõik mudelid va. standardmudelid ) – 8-9nädalat
 • VARIKATUSED – tootmisaeg ligikaudu 2nädalat ( polükarbonaatkatusega ), 4nädalat ( klaaskatusega )
 • TALVEAED / VERANDA – tootmisaeg ligikaudu 6-8nädalat.

Kellel on väga kiire, võib uurida, kas meil on laost mõni sobilik mudel koheselt saadaval – https://sallaus.ee/klaashoone/kohe-olemas-laos

Tootmisajad võivaad muutuda maailmas aset leidvate sündmuste tõttu ( Covidist tingitud probleemid, materjalide kättesaadavus jne ). Tootmisaegu võivad muuta ka tipp-hooajad. Üldjuhul peavad tootmisajad siiski paika. Probleemide puhul anname kindlasti aegsasti teada ning üritame leida sobiva lahenduse.

Menüü